Ciekawy artykuł o pierścieniach i technologii tensorowej z całkiem sporą bibliografią dla sceptyków lubiących szukać wiedzy w anglojęzycznych źródłach. Za artykuł dziękuję Brianowi Besco z twistedsage.com https://twistedsage.com/…/ExtraOrdinary-Technology-Article.…

Co to są pierścienie tensorowe uzdrawiania i skokow kwantowych?

Pola pierscieni sa wibracja czestotliwosci uzdrawiajacych, harmonicznych informacji fal  pol kwantow i fotonow przestrzeni kwantowej o nieskonczonym zrodle energii odkrytych przez nauke stosunkowo niedawno. Są oparte na nauce, jednak wykraczają daleko poza obecny zakres i rzeczywistość większości nauk. Pierścienie i generatory są tak naprawdę integracją technologii naukowych i duchowych,pomostem jest kwantowa geometria wibracji energii fotonow i kwantow. Wewnątrz pierścienia i generatora znajduje się nieskończone źródło energii wysokowibracyjnej mierzonej w mega hercach sa to ultra dzwieki uzdrawiajace emitowane przez delfiny,energia i wibracja nie jest ani elektryczna ani magnetyczna, a jego moc jest korzystna i uzdrawia wszystkie formy życia. Jest to nadprzewodnik, który neutralizuje pola magnetyczne, wprowadzając harmonie wysokowibracyjna w elektronach wokoł atomow ciała,wiec skutecznie harmonizuja wadliwe DNA oraz z łatwością stabilizuje i wyrównuje bio-magnetyczne i energetyczne pola ciała tworzac harmoniczny torus rozchadzacy sie sferycznie wokoł przestrzeni serca. Pola te wytwarzają mierzalny efekt grawitacyjny.

Łokcie i czestotliwosci.

144 MHZ megaherca Cubit 52,4cm ~ Pochodzi z Królewskiej Komnaty Wielkiej Piramidy.  Harmonizuje pole mentalne i fizyczne oraz neutralizuje bole głowy i w ciele fizycznym.Skutecznie oczyszcza mozg ,szyszynke i przysadke z metali ciezkich,chemi i toksyn.Aktywuje i harmonizuje czakre serca i podstawy,korzenia rodu i połaczenia z Matka Ziemia.Ta częstotliwość działa głównie na fizyczne i aspekty życia,pomaga urzeczywistniać pomysły, przyciąga obfitość. Ma pionowe pole energii. Działa dobrze na ból. pomaga w uziemieniu, pierwiastki ziemi i wody. Działa dobrze w eliminowaniu niezdrowych pól energetycznych (takich jak siatka Hartmana)Neutralizuje promieniowanie Wi-Fi. Działa doskonale przeciwko zanieczyszczonemu środowisku. działa bardzo dobrze z Lost Cubit i Empowerment cubit. Małe pierscienie są bardzo dobre dla dzieci i zwierząt.

177 MHZ Cubit 59,67cm~ Harmonizuje pole emocjonalne i energetyczne bezposrednio ponad ciałem fizycznym,pomaga zneutralizowac stres i depresje oraz bol emocjonalny,wycisza emocje.Częstotliwość 177  działa głównie na mentalne, emocjonalne i eteryczne aspekty życia, działa uspokajająco i kojąco,działa dobrze na ból. pomaga zachować równowagę mózgu. miło medytować,element ziemi i eteru. energia pozioma. działa na trzeciej, czwartej i szóstej czakrze. zrównoważona energia kobieca i męska. działa doskonale przeciwko zanieczyszczonemu środowisku. rośliny uwielbiają tę częstotliwość. bardzo dobre dla szkół.

188 MHZ Cubit 73,3cm~ Synergizuje się dobrze z 144 i 177. Współpracuje z szyszynka, pomaga w integracji programów i przekonań.

Działa głównie na wewnętrzne i niewidzialne aspekty życia. Niezbędny do terapii leczniczych. Najmocniejszy z tych trzech rozmiarów Cubit 144,177,188. Element ognia działa na trzeciej, piątej i szóstej czakrze. Pomaga wejść w twoją moc. idealny dla osób, które często używają głosu.Pomaga w odwapieniu szyszynki. 

333 MHZ Cubit ~ Zmienia kolor dźwięku i działa dobrze z Sound Healing. Miara, której używamy w Pierścieniu Wody.Podnosi energetyke,zmienia kolor dźwięku w harmoniczny złoty i pracuje dobrze z leczeniem za pomocą dźwięków.Harmonizuje czakre gardła.

764 MHZ Cubit ~ Jedna strona ma czarna dziure lub brak energii, podczas gdy druga strona tworzy pole w stylu tornada.

Galactic Cubit ~ Odkryte przez Marty'ego Lucasa i Scotta Ertle. Galactic Cubit, znany również jako Pierścień Wniebowstąpienia, łączy się z Duszą i Aspektami Duszy. Łączy się z częstotliwością światła DNA.Harmonizuje i otwiera czakre korony.

Pierścien harmonii ~ Standardowa jednostka Teotihuacan. Ta miara Cubit została wykorzystana do budowy Teotihuacan, Wielkiej Piramidy, Stonehenge i innych starożytnych świętych miejsc.Harmonizuje czakre splotu słonecznego.

Generator mocy i pierscien Bosniacki uzdrawiania kwantowego o czestotliwosci 28KHz kiloherca wibracji piramidy Swiatyni Matki Ziemii Piramidy Słonca z Visoko w Bosni .Czestotliwosc wibracji 28 kiloherca oznacza stan lewitacji dla wody w organizmie człowieka,czyli prozni,ktory działa uzdrawiajaco.Podobnie działa czestotliwosc atomu wodoru powodujac w wodzie proznie podczas procesu kawitacj.

Pierscien i generator z miedzi uzdrawiania i skokow kwantowych o czestotliwosci atomu WODORU 1240MHz megaherca,powoduje w wodzie w ludzkim organizmie zjawisko kawitacji czyli prozni,efektem jest wytracenie elektronu wszystkim patogenom i zneutralizowanie ich w procesie antyoksydacyjnym.Wodor bardzo szybko dotlenia i odmładza organizm człowieka i przedłuza znaczaco zycie.Mozna tez wodorowac wode do picia.

- Ra-Mu pierscien 404Mhz, ma pierwotną częstotliwość wibracji pierwszej rasy ludzkiej na ziemi, rasy Ariow prasłowian. Zawiera kod wibracji swietlnych 12 nitek DNA,aktywowany w przestrzeni serca.Częstotliwość Ra-Mu budzi wspomnienia i kody przechowywane w strukturach komórkowych naszych ciał i nieskończonych przestrzeniach pola torsyjnego naszych serc. Częstotliwość „RA-MU” została odkryta przez portugalską Marianę Alves Soprano, mistrza terapii holistycznej Indigo (różne techniki terapeutyczne) Ra-Mu jest częścią Lemurii, kolebki ludzkości - The Rings of Fire (Volcanoes) - The Lands of Mu. Lemuria była wielkim kontynentem uważanym za „Matkę Ziemię” na tej planecie około 12 000 lat temu. Oryginalna „Kraina MU” znajduje się w pobliżu miejsca znanego jako konstelacja Kasjopei Plejad. Z trzech odkrytych nowych częstotliwości jest to najsilniejsza. Ma energię pionową, tworząc nieskończony i niezniszczalny przepływ energii torusa. Czyści całą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w wielu wymiarach. Ta częstotliwość zawiera Boską Męską energię. Doskonały dla terapeutów: aktywuje sie w ciągu kilku sekund noszony na głowie, we wszystkich jego funkcjach leczniczych i ochronnych. Najsilniejszy w eliminowaniu bólu fizycznego. Element: ogień wulkaniczny. Działa na 2, 3, 4 i 6 czakre.

 

-Pierscien VIKING  443Megaherza czestotliwosc wibracji . Energia tej częstotliwości ucieleśnia Świętą Kobiecą, subtelną, piękną, delikatną energię, niosącą tajemną iskrę życia, jak biała, jasnoróżowa, żółta wiązka światła, która nie ma początku ani końca, ze stałym nieskończonym przepływem. Jest bardzo dobry na zaburzenia snu i emocji, zaburzenia mięśni i ma świetne wyniki w bólach zębów. Element: woda. Działa na czakry 1, 5, 6 i 7.

 

-Częstotliwość „Świętego Kontynentu”68Mhz ma zrównoważoną energię Yin-Yang. Działa poziomo jak gigantyczne Wszechwidzące Oko. Daje pełną perspektywę na wszystkie możliwe i niemożliwe warstwy, kierunki, wymiary, czasy i przestrzenie jednej lub więcej sytuacji. Tworzy torus ochronny wokół osoby, która „widzi całość”, umożliwiając tym samym analizę najbardziej skomplikowanych sytuacji bez powodowania wewnętrznych i zewnętrznych szkód dla siebie lub innych. Doskonale uspokaja serce i pomaga zasnąć. Potężny do zdalnych terapii energetycznych. Ma słabszą energię torusa, ale z drugiej strony ma silniejszą amplitudę pola energii, więc idealnie pasuje do częstotliwości RA-Mu. Element: eter, czakra 7 korona.

Jak naukowo działaja pierscienie i generatory?

Gdy miedź jest podgrzewana i ciągnięta w celu utworzenia drutu, struktura krystaliczna w drucie jest wyrównana, tworząc jednokierunkowy przepływ energii piezoelektrycznej. Kiedy drut jest złożony, skręcony, a końce spotykają się, tworzą ciągły przepływ energii w obie strony. Po precyzyjnym pomiarze skręcona krystaliczna miedź tworzy antenę. Pierścienie  są więc zasadniczo anteną zasilaną piezoelektrycznie. Te dokładne miary nazywane są miarami Cubit. Znaleziono kilka Kubitów, które zostały użyte do wyrównywania i budowy Świętych Miejsc na całym świecie, ale tylko kilkanaście Cubitów jest obecnie znanych z tworzenia pól kwantowych.

Ponowne odkrycie starozytnej technologii.

Technologia Slim Spurling Re-Discovery Ring Tensor w 1991 roku. Slim wiedział o obszernej pracy Johna Wheelera z zamkniętymi pętlami. John Archibald Wheeler, który wymyślił termin czarna dziura, wymyślił matematyczną teorię pola „Tensor”, która znajduje się wewnątrz pierścienia. Wheeler nazwał pole utworzone przez pętlę polem tensora. Hans Becker, astrofizyk, który intensywnie testował Pierścienie Spurlinga, stwierdził, że pierścień oscyluje przy 144 MHz, harmonicznej prędkości światła. Powiedział: „Kiedy tworzysz cewkę o zamkniętej pętli, energia zaczyna płynąć, a prawa fizyki wychodzą przez okno. Mogą być najprostszym, najbardziej wydajnym źródłem energii… gromadzącym je i kondensującym swobodnie z kosmosu. ” Pola tensora tworzą pole antygrawitacyjne. Praca Grebennikova potwierdza tę hipotezę, a także globalne skalowanie Muellera, w którym pierścienie tensorowe emitują harmoniczną do określonej fali grawitacyjnej. Pokazujemy również anulowanie pól elektromagnetycznych w pierścieniu za pomocą fotoobrazowania GDV. Pola Tensorowe przekształcają elektromagnetyzm tam, gdzie są korzystne dla ludzkiego ciała. Ostatnie badanie bio-feedback z zakładką Cell Phone pokazuje, że używanie smartfona z zakładką Cell przymocowaną do etui telefonu, wyrównuje czakry i ciała energetyczne, a także poprawia funkcjonowanie narządów.